im. 6 Brygady Desantowo – Szturmowej gen. S. Sosabowskiego

Laureaci i finaliści

 
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych
w roku szkolnym 2017/2018


Joanna Karpińska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych  województwa małopolskiego w roku szkolnym 2017/2018, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Aleksander Karbowniczek – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych  województwa małopolskiego w roku szkolnym 2017/2018, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Anna Ziomek – finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas gimnazjalnych  województwa małopolskiego w roku szkolnym 2017/2018, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Joanna Karpińska  – laureatka konkursu historycznego „Sprawa Polska podczas I wojny światowej i wkład nauczycielstwa polskiego w odzyskanie niepodległości” – opieka merytoryczna  – mgr Iwona Marzec

Aleksander Karbowniczek – finalista konkursu historycznego „Sprawa Polska podczas I wojny światowej i wkład nauczycielstwa polskiego w odzyskanie niepodległości”,  opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Anna Ziomek – finalistka konkursu historycznego „Sprawa Polska podczas I wojny światowej i wkład nauczycielstwa polskiego w odzyskanie niepodległości”,  opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych
w roku szkolnym 2016/2017

Bartłomiej Gajda – laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Jakub Florczykiewicz – finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, opieka merytoryczna – mgr Halina Warso

Dominik Szopa – finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, opieka merytoryczna – mgr Halina Warso
 
Maja Nowak – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska 

Dominik Szopa – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Dominik Szopa – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, opieka merytoryczna – mgr Sylwia Szywalska

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych
w roku szkolnym 2015/2016 

 

Julian Osuch – laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Joanna Kozak – finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Dominik Szopa – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska 

Jakub Florczykiewicz – finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Halina Warso

Aleksandra Biernacka – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska 

Julia Kahan –   finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Agata Margas -finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Natalia Nawara – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Julian Osuch – finalista Małopolskiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel

Jakub Majka – finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, opieka merytoryczna – mgr Michał Czernik

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych
w roku szkolnym 2014/2015 

 

Zuzanna Lipowiecka – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Zuzanna Lipowiecka – finalistka Małopolskiego Konkursu Biologoicznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Anna Twardowska – Gorzałczany

Agata Margas – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska 

Dominika Oczkowska –   finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Wojciech Zając -finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Adam Grzybowski – finalista Małopolskiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr inż. Iwona Wojtasik

Adam Grzybowski – finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Anna Wojtusik

Nikola Korfel – finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Julian Osuch – finalista Małopolskiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel

Julian Osuch – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Sylwia Szywalska

Dawid Rojewski – finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2013/2014

 

Wiktoria Margas – finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego – opieka merytoryczna mgr Halina Warso

Michał Gubernat – finalista Diecezjalnego Konkursu Biblijnego – opieka merytoryczna mgr Teresa Pawłowska

Martyna Bucka – finalistka Diecezjalnego Konkursu Biblijnego – opieka merytoryczna mgr Teresa Pawłowska

Agata Margas – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego – opieka merytoryczna mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Milena Pawlikiewicz – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego – opieka merytoryczna mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Maciej Jaraczewski – finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego – opieka merytoryczna mgr Dorota Świątek – Grzyb

Zuzanna Lipowiecka – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – opieka merytoryczna mgr Izabella Krzywkowska

Bartłomiej Kowęzowski – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – opieka merytoryczna mgr Izabella Krzywkowska

Karolina Curyło – laureatka konkursu Różne Oblicza Krakowa – opieka merytoryczna mgr Iwona Marzec

Maria Blitek – laureatka konkursu Różne Oblicza Krakowa – opieka merytoryczna mgr Iwona Marzec

Oliwia Kowalska – finalistka konkursu Stan Wojenny w Małopolsce – utrwalamy rodzinną historię – opieka merytoryczna mgr Iwona Marzec

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2012/2013
 
 
 
Anna Klimek – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Elżbieta Krzeczek – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Anna Wasilewska – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Beata Bochenek

Izabela Szywalska – laureatka konkursu „Stan wojenny w Małopolsce – utrwalamy rodzinną historię”organizowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego przy współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie oraz Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Michał Gubernat – laureat Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej – opieka merytoryczna – mgr Teresa Pawłowska

Ewelina Czekajska   – laureatka Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej – opieka merytoryczna – ks. Marcin Żuchowicz

Natalia 
Gaweł – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska 

Anna Wasilewska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska 

Ewa Białowąs – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Beata Bochenek

Emilia Fluder – finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel

Maria Popko – finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Sylwia Szywalska

Jan Fryt – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Sylwia Szywalska

Wiktoria Margas – finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013, opieka merytoryczna – mgr Halina Warso

 

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2011/2012


 
Weronika Grzybowska – laureatka VII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów w roku szkolnym 2011/2012 – olimpiada przedmiotowa o zasięgu ogólnopolskim, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Weronika Grzybowska – laureatka Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Anna Wojtusik

Anna Klimek – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Mateusz Kieruzal – laureat konkursu „O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Krzysztof Kuchmacz – laureat konkursu „Byłaś dla nas radością i dumą… W 70. rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej  na Armię Krajową” dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Paweł Konieczny – finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel

Weronika Grzybowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Elżbieta Krzeczek – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Paweł Konieczny – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Wojciech Musiał

Izabela Pysz – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Sylwia Szywalska

Jakub Nowak – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Edyta Płaneta

Paweł Konieczny – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Joanna Kułaga – finalistka Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Teresa Pawłowska

Michał Gubernat – finalista Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Teresa Pawłowska

Ewelina Czekajska – finalistka konkursu „O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Karolina Zabagło – finalistka konkursu „O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2010/2011
 
 
 
Weronika Grzybowska – laureatka Małopolskiego Konkursu Informatycznego, opieka merytoryczna – mgr Anna Wojtusik
 
Marta Tomczyk – laureatka konkursu „Wojna z narodem – 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś
 
Piotr Szywalski – laureat konkursu „Wojna z narodem – 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś
 
Izabela Maj – finalistka konkursu „Wojna z narodem – 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś
 
Paweł Konieczny – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego, opieka merytoryczna – mgr Wojciech Musiał
 
Patryk Duda – finalista Małopolskiego Konkursu Fizyki i Astronomii, opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel
 
Patryk Mrukot – finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego, opieka merytoryczna – mgr Dorota Świątek Grzyb
 
Justyna Drożdż – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska
 

Anna Klimek – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Anna Machnik – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Kamila Osuch – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego, opieka merytoryczna – mgr Edyta Płaneta

Jakub Nowak – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego, opieka merytoryczna – mgr Edyta Płaneta

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2009/2010
 
 
 
 
Jan Kuchmacz – laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego, opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Karol Mystek  – laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Karol Mystek – laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej”, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Karolina Paluch – laureatka konkursu „30. rocznica powstania „Solidarności” i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce”, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś

Patrycja Skalska – laureatka konkursu „30. rocznica powstania „Solidarności” i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce”, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś

Norbert Jędrychowski – finalista konkursu „30. rocznica powstania „Solidarności” i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce”, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś

Jan Kuchmacz  – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Patryk Mrukot  – finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego, opieka merytoryczna – mgr Dorota Świątek – Grzyb

Karol Mystek  – finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego, opieka merytoryczna – mgr Dorota Świątek – Grzyb

Anna Ostrowska – finalistka konkursu „30. rocznica powstania „Solidarności” i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce”, opieka merytoryczna – mgr Anna Paryś

Karolina Paluch  – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Karol Popko  – finalista V Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Karol Popko  – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego, opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Patrycja Skalska  – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Patrycja Skalska  – finalistka XV Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej, opieka merytoryczna – ks. mgr Zenon Mierzwa

Magdalena Sowa  – finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej”, opieka merytoryczna – mgr Anna Wojtusik

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych 
w roku szkolnym 2008/2009
 
 
 

Szymon Kłosowski – laureat Małopolskiego Konkursu Fizyki i Astronomii
opieka merytoryczna – mgr Waldemar Herchel

Jan Kuchmacz – finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
opieka merytoryczna – mgr Iwona Marzec

Karolina Połetek – laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
opieka merytoryczna – mgr Halina Warso

Maria Mietła – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Julita Nowak – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
opieka merytoryczna – mgr Izabella Krzywkowska

Szymon Kłosowski – laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Karol Mystek – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
opieka merytoryczna – mgr Teresa Woźniak – Chmielińska

Karolina Bucka – laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
opieka merytoryczna – ks. mgr Paweł Wojtynek

Kamila Bucka – laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
opieka merytoryczna – mgr Teresa Pawłowska

Szymon Kłosowski – finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
opieka merytoryczna – mgr Anna Wojtusik

Karol Mystek – finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W. W. Wiem Więcej”
opieka merytoryczna – mgr inż. Iwona Wojtasik, mgr Teresa Woźniak – Chmielińska, mgr Justyna Książek, mgr Iwona Marzec, mgr Iwona Skalska, mgr Regina Gregorczyk, mgr Halina Warso, mgr Wojciech Musiał